Studio InSpiro interiéry - návrhy interiérů, nábytek na zakázku

Studio

Studio

Studio InSpiro nabízí návrhy a realizace residenčních interiérů, zakázkovou výrobu nábytku kombinující moderní design s kvalitní řemeslnou prací a prodává nábytek a bytové doplňky od předních českých i evropských výrobců a dodavatelů. Při navrhování interiéru, nábytku a výběru doplňků je hlavním kritériem nadčasovost, jednoduchost, čistota linií a proporcí, důraz na detail a volba přírodních kvalitních materiálů.

Ve vinohradském studiu si můžete prohlédnout ukázky zakázkového nábytku, vybrané kusy dovozového nábytku a designových doplňků.

Pokud potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Budeme se na Vás těšit.

Aktuálně

Prohlédněte si 9 nových odstínů Farrow&Ball
Prohlédněte si 9 nových odstínů Farrow&Ball 
Více >>

Zakázková cementová dlažba v Hospitalu Kuks
Zakázková cementová dlažba v Hospitalu Kuks  V rámci projektu Granátové jablko jsme na Kuks dodali cementovou dlažbu vyrobenou na zakázku dle požadavků památkového ústavu. Cementová dlažba je použitá ve traktu správy Hospitalu Kuks a tak běžným návštěvníkům bohužel nepřístupná. Návštěva se Vám ale vyplatí i tak, úžasně opravený Kuks se slavnostně otevřel na jaře 2015.

Artyčoky ve špitální zahradě Bylinková zahrada na Kuksu Cementová dlažba na zakázku Nově položená cementová dlažba Původní zachovaná cementová dlažba v Hospitalu Kuks

Schoener Wohnen na návštěvě ve VIA
Schoener Wohnen na návštěvě ve VIA  Zakladatelka manufaktury VIA Platten na výrobu cementové dlažby pozvala největší evropský časopis o bydlení Schoener Wohnen k sobě domů. Cementovou dlažbu - jak jinak - tu uvidíte na podlahách i zdech, v dětském pokoji i koupelně...

Archiv aktualit